KS Okocim - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Orlik Szczurowa 5:0 Grom Sufczyn
Jastrząb Łoniowa 0:3 Pogoń Biadoliny Radłowskie
Ks Okocim 0:3 Orzeł Stróże
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:1 Przyborów
Jedność Paleśnica 0:3 Tymon Tymowa
Poręba Spytkowska 0:3 Tęcza Gosprzydowa
Arkadia Olszyny 5:1 Iskra Szczepanów

Statystyki drużyny

Facebook

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2010-08-14 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 8:3 Tymon Tymowa zobacz ›
2010-08-15 Arkadia Olszyny 4:2 Orlik Szczurowa zobacz ›
2010-08-15 Poręba Spytkowska 3:2 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-08-15 Jedność Paleśnica 5:1 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-08-15 Ks Okocim 2:2 Przyborów relacja ›
2010-08-15 Jastrząb Łoniowa 4:5 Orzeł Stróże zobacz ›
2010-08-15 Grom Sufczyn 1:0 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2010-08-22 Orlik Szczurowa 2:4 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2010-08-22 Orzeł Stróże 4:0 Grom Sufczyn zobacz ›
2010-08-22 Przyborów 5:0 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
2010-08-22 Tymon Tymowa 1:2 Ks Okocim relacja ›
2010-08-22 Tęcza Gosprzydowa 3:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2010-08-22 Jedność Paleśnica 8:0 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-08-22 Poręba Spytkowska 1:9 Arkadia Olszyny zobacz ›
2010-08-29 Poręba Spytkowska 2:2 Orlik Szczurowa zobacz ›
2010-08-29 Jedność Paleśnica 2:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
2010-08-29 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3:3 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-08-29 Ks Okocim 3:0 Tęcza Gosprzydowa relacja ›
2010-08-29 Jastrząb Łoniowa 3:1 Tymon Tymowa zobacz ›
2010-08-29 Grom Sufczyn 2:2 Przyborów zobacz ›
2010-08-29 Pogoń Biadoliny Radłowskie 1:3 Orzeł Stróże zobacz ›
2010-09-05 Orlik Szczurowa 3:0 Orzeł Stróże zobacz ›
2010-09-05 Przyborów 7:1 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2010-09-05 Tymon Tymowa 5:0 Grom Sufczyn zobacz ›
2010-09-05 Jastrząb Łoniowa 1:4 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-09-05 Arkadia Olszyny 4:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2010-09-05 Poręba Spytkowska 2:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
2010-11-11 Iskra Szczepanów 1:1 Ks Okocim relacja ›
2010-09-12 Jedność Paleśnica 0:0 Orlik Szczurowa zobacz ›
2010-09-12 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
2010-09-12 Ks Okocim 2:3 Arkadia Olszyny relacja ›
2010-09-12 Jastrząb Łoniowa 3:3 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-09-12 Grom Sufczyn 4:2 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-09-12 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5:2 Tymon Tymowa zobacz ›
2010-09-12 Orzeł Stróże 4:1 Przyborów zobacz ›
2010-09-19 Orlik Szczurowa 2:0 Przyborów zobacz ›
2010-09-19 Tymon Tymowa 5:1 Orzeł Stróże zobacz ›
2010-09-19 Pogoń Biadoliny Radłowskie 2:1 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-09-19 Iskra Szczepanów 1:0 Grom Sufczyn zobacz ›
2010-09-19 Arkadia Olszyny 6:0 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
2010-09-19 Poręba Spytkowska 0:0 Ks Okocim relacja ›
2010-09-19 Jedność Paleśnica 0:4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2010-09-26 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1:1 Orlik Szczurowa zobacz ›
2010-09-26 Ks Okocim 6:1 Jedność Paleśnica relacja ›
2010-09-26 Jastrząb Łoniowa 2:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
2010-09-26 Grom Sufczyn 1:3 Arkadia Olszyny zobacz ›
2010-09-26 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3:1 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-09-26 Orzeł Stróże 2:0 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-09-26 Przyborów 1:5 Tymon Tymowa zobacz ›
2010-10-03 Orlik Szczurowa 2:1 Tymon Tymowa zobacz ›
2010-10-03 Przyborów 3:3 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
2010-10-03 Iskra Szczepanów 2:5 Orzeł Stróże zobacz ›
2010-10-03 Arkadia Olszyny 2:1 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2010-10-03 Poręba Spytkowska 0:4 Grom Sufczyn zobacz ›
2010-10-03 Jedność Paleśnica 2:2 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
2010-10-03 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:1 Ks Okocim relacja ›
2010-10-10 Orlik Szczurowa 1:3 Ks Okocim relacja ›
2010-10-10 Jastrząb Łoniowa 0:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2010-10-10 Grom Sufczyn 4:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
2010-10-10 Pogoń Biadoliny Radłowskie 2:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
2010-10-10 Orzeł Stróże 1:3 Arkadia Olszyny zobacz ›
2010-10-10 Przyborów 2:1 Iskra Szczepanów zobacz ›
2010-10-10 Tymon Tymowa 2:0 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
10  2010-10-17 Orlik Szczurowa 4:0 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
10  2010-10-17 Iskra Szczepanów 3:2 Tymon Tymowa zobacz ›
10  2010-10-17 Arkadia Olszyny 4:1 Przyborów zobacz ›
10  2010-10-17 Poręba Spytkowska 0:1 Orzeł Stróże zobacz ›
10  2010-10-17 Jedność Paleśnica 0:3 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
10  2010-10-17 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3:0 Grom Sufczyn zobacz ›
10  2010-10-17 Jastrząb Łoniowa 0:4 Ks Okocim relacja ›
11  2010-10-24 Jastrząb Łoniowa 3:2 Orlik Szczurowa zobacz ›
11  2010-10-24 Grom Sufczyn 3:5 Ks Okocim relacja ›
11  2010-10-24 Pogoń Biadoliny Radłowskie 2:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
11  2010-10-24 Orzeł Stróże 7:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
11  2010-10-24 Przyborów 3:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
11  2010-10-24 Tymon Tymowa 0:5 Arkadia Olszyny zobacz ›
11  2010-10-24 Iskra Szczepanów 3:4 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
12  2010-10-31 Orlik Szczurowa 2:1 Iskra Szczepanów zobacz ›
12  2010-10-31 Arkadia Olszyny 5:1 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
12  2010-10-31 Poręba Spytkowska 0:3 Tymon Tymowa zobacz ›
12  2010-10-31 Jedność Paleśnica 5:2 Przyborów zobacz ›
12  2010-10-31 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:0 Orzeł Stróże zobacz ›
12  2010-10-31 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3:0 Ks Okocim relacja ›
12  2010-10-31 Jastrząb Łoniowa 2:1 Grom Sufczyn zobacz ›
13  2010-11-06 Tymon Tymowa 2:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
13  2010-11-07 Grom Sufczyn 3:4 Orlik Szczurowa zobacz ›
13  2010-11-07 Pogoń Biadoliny Radłowskie 4:2 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
13  2010-11-07 Orzeł Stróże 3:4 Ks Okocim relacja ›
13  2010-11-07 Przyborów 4:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
13  2010-11-07 Tęcza Gosprzydowa 1:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
13  2010-11-07 Iskra Szczepanów 0:3 Arkadia Olszyny zobacz ›
14  2011-04-03 Pogoń Biadoliny Radłowskie 0:1 Grom Sufczyn zobacz ›
14  2011-04-03 Orzeł Stróże 6:0 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
14  2011-04-03 Przyborów 2:5 Ks Okocim relacja ›
14  2011-04-03 Tymon Tymowa 1:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
14  2011-04-03 Tęcza Gosprzydowa 2:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
14  2011-04-03 Iskra Szczepanów 4:1 Poręba Spytkowska zobacz ›
14  2011-04-03 Orlik Szczurowa 0:4 Arkadia Olszyny zobacz ›
15  2011-04-09 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:0 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
15  2011-04-10 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5:1 Orlik Szczurowa zobacz ›
15  2011-04-10 Grom Sufczyn 1:4 Orzeł Stróże zobacz ›
15  2011-04-10 Jastrząb Łoniowa 1:3 Przyborów zobacz ›
15  2011-04-10 Ks Okocim 1:0 Tymon Tymowa relacja ›
15  2011-04-10 Iskra Szczepanów 3:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
15  2011-04-10 Arkadia Olszyny 1:0 Poręba Spytkowska zobacz ›
16  2011-04-17 Orlik Szczurowa 1:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
16  2011-04-17 Arkadia Olszyny 3:2 Jedność Paleśnica zobacz ›
16  2011-04-17 Iskra Szczepanów 1:3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
16  2011-04-17 Tęcza Gosprzydowa 1:6 Ks Okocim relacja ›
16  2011-04-17 Tymon Tymowa 2:0 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
16  2011-04-17 Przyborów 2:2 Grom Sufczyn zobacz ›
16  2011-04-17 Orzeł Stróże 0:1 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
17  2011-04-23 Orzeł Stróże 4:0 Orlik Szczurowa zobacz ›
17  2011-04-23 Pogoń Biadoliny Radłowskie 7:0 Przyborów zobacz ›
17  2011-04-23 Grom Sufczyn 3:1 Tymon Tymowa zobacz ›
17  2011-04-23 Ks Okocim 2:1 Iskra Szczepanów relacja ›
17  2011-04-23 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
17  2011-04-23 Jedność Paleśnica 3:5 Poręba Spytkowska zobacz ›
17  2011-04-25 Tęcza Gosprzydowa 2:3 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
18  2011-04-30 Poręba Spytkowska 2:3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
18  2011-05-01 Orlik Szczurowa 1:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
18  2011-05-01 Arkadia Olszyny 2:2 Ks Okocim relacja ›
18  2011-05-01 Iskra Szczepanów 4:1 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
18  2011-05-01 Tęcza Gosprzydowa 4:5 Grom Sufczyn zobacz ›
18  2011-05-01 Tymon Tymowa 0:0 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
18  2011-05-01 Przyborów 3:6 Orzeł Stróże zobacz ›
19  2011-05-03 Przyborów 2:1 Orlik Szczurowa zobacz ›
19  2011-05-03 Orzeł Stróże 4:1 Tymon Tymowa zobacz ›
19  2011-05-03 Tęcza Gosprzydowa 0:1 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
19  2011-05-03 Grom Sufczyn 3:1 Iskra Szczepanów zobacz ›
19  2011-05-03 Jastrząb Łoniowa 2:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
19  2011-05-03 Ks Okocim 1:3 Poręba Spytkowska relacja ›
19  2011-05-03 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
20  2011-05-07 Poręba Spytkowska 4:2 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
20  2011-05-08 Orlik Szczurowa 0:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
20  2011-05-08 Jedność Paleśnica 2:5 Ks Okocim relacja ›
20  2011-05-08 Iskra Szczepanów 0:3 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
20  2011-05-08 Tęcza Gosprzydowa 0:8 Orzeł Stróże zobacz ›
20  2011-05-08 Tymon Tymowa 4:2 Przyborów zobacz ›
20  2011-06-01 Arkadia Olszyny 5:3 Grom Sufczyn zobacz ›
21  2011-05-14 Ks Okocim 3:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie relacja ›
21  2011-05-15 Tęcza Gosprzydowa 0:1 Przyborów zobacz ›
21  2011-05-15 Orzeł Stróże 7:1 Iskra Szczepanów zobacz ›
21  2011-05-15 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
21  2011-05-15 Poręba Spytkowska 3:2 Grom Sufczyn zobacz ›
21  2011-05-15 Jastrząb Łoniowa 4:2 Jedność Paleśnica zobacz ›
21  2011-06-01 Tymon Tymowa 1:1 Orlik Szczurowa zobacz ›
22  2011-05-21 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7:1 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
22  2011-05-22 Ks Okocim 0:0 Orlik Szczurowa relacja ›
22  2011-05-22 Jedność Paleśnica 2:3 Grom Sufczyn zobacz ›
22  2011-05-22 Poręba Spytkowska 0:4 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
22  2011-05-22 Arkadia Olszyny 5:1 Orzeł Stróże zobacz ›
22  2011-05-22 Iskra Szczepanów 2:0 Przyborów zobacz ›
22  2011-05-22 Tęcza Gosprzydowa 4:1 Tymon Tymowa zobacz ›
23  2011-05-29 Tęcza Gosprzydowa 1:4 Orlik Szczurowa zobacz ›
23  2011-05-29 Tymon Tymowa 2:0 Iskra Szczepanów zobacz ›
23  2011-05-29 Przyborów 0:8 Arkadia Olszyny zobacz ›
23  2011-05-29 Orzeł Stróże 5:1 Poręba Spytkowska zobacz ›
23  2011-05-29 Pogoń Biadoliny Radłowskie 0:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
23  2011-05-29 Grom Sufczyn 1:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
23  2011-05-29 Ks Okocim 3:0 Jastrząb Łoniowa relacja ›
24  2011-06-04 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3:1 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
24  2011-06-05 Orlik Szczurowa 3:0 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
24  2011-06-05 Ks Okocim 4:1 Grom Sufczyn relacja ›
24  2011-06-05 Jedność Paleśnica 0:13 Orzeł Stróże zobacz ›
24  2011-06-05 Poręba Spytkowska 3:3 Przyborów zobacz ›
24  2011-06-05 Arkadia Olszyny 1:4 Tymon Tymowa zobacz ›
24  2011-06-05 Tęcza Gosprzydowa 6:0 Iskra Szczepanów zobacz ›
25  2011-06-12 Iskra Szczepanów 2:5 Orlik Szczurowa zobacz ›
25  2011-06-12 Tęcza Gosprzydowa 0:6 Arkadia Olszyny zobacz ›
25  2011-06-12 Tymon Tymowa 2:3 Poręba Spytkowska zobacz ›
25  2011-06-12 Przyborów 1:8 Jedność Paleśnica zobacz ›
25  2011-06-12 Orzeł Stróże 6:0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
25  2011-06-12 Ks Okocim 5:3 Pogoń Biadoliny Radłowskie relacja ›
25  2011-06-12 Grom Sufczyn 4:2 Jastrząb Łoniowa zobacz ›
26  2011-06-19 Orlik Szczurowa 5:0 Grom Sufczyn zobacz ›
26  2011-06-19 Jastrząb Łoniowa 0:3 Pogoń Biadoliny Radłowskie zobacz ›
26  2011-06-19 Ks Okocim 0:3 Orzeł Stróże relacja ›
26  2011-06-19 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:1 Przyborów zobacz ›
26  2011-06-19 Jedność Paleśnica 0:3 Tymon Tymowa zobacz ›
26  2011-06-19 Poręba Spytkowska 0:3 Tęcza Gosprzydowa zobacz ›
26  2011-06-19 Arkadia Olszyny 5:1 Iskra Szczepanów zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Ks OkocimOrzeł Stróże
Ks Okocim 0:3 Orzeł Stróże
2011-06-19, 14:00:00
Boisko treningowe OKS-u
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 43
ogółem: 854 682

statystyki szczegółowe