Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

status Gadu-Gadu

Aktualności

Powtórzone baraże juniorów i dwa piękne zwycięztwa

• autor: LucasBR, 2013-08-17 17:21

Poprzednie mecze barażowe z Sokołem Borzęcin zostały anulowane, jak się okazało ostatni mecz ligowy Borzęcina z Jadowniczanką został uznany jako walkower na korzyść Jadowniczanki i baraże zostały powtórzone.

Pierwszy mecz odbył się na stadionie w Jadownikach i mimo tego że gracze z Ks Okocim grali przez długi czas w 10 wygrali oni spotkanie aż 6-4

16 Sierpnia na stadionie w Porębie Spytkowskiej odbył się mecz rewanżowy, mimo dużych osłabień drużyna KS Okocim bez graczy rezerwowych dzielnie walczyła. W pierwszych minutach drużyna z Jadownik strzeliła na 1:0, ale po kolejnej akcji juniorów z Okocimia tym razem sam na sam z bramkarzem wyszedł Michał Stós, został on brutalnie sfaulowany. Sędzia długo się nie zastanawiał i wyrzucił bramkarza gości z boiska a Michał ustawił piłkę na 11 metrze, strzelił i trafił na 1:1.  W drugiej połowie drużyna z Jadownik przycisnęła gospodarzy na własnej połowie, ale nie przyniosło to efektu. Podczas jednego z kilku kontrataków Damian Mucha wystawił ładną piłkę Michałowi i było już 2:1 dla gospodarzy.

Takim wynikiem skończył się mecz i drużyna z Okocimia wywalczyła awans. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy drużyny, gdyż kilku ważnych zawodników skończyło wiek juniora. Drużyna ma niewiele czasu by nadrobić braki kadrowe, ponieważ dwie kolejki Tarnowskiej Ligi juniorów Starszych zostały już rozegrane.